Брак вітаміну А сприяє розвитку діабету 2 типу

img_sintomas_de_la_falta_de_vitamina_a_42563_orig

У роботі вчених з медичного коледжу Вейл Корнелл у США в експериментах на тваринах була показана роль дефіциту вітаміну А в розвитку діабету 2 типу. Результати були опубліковані у “Журналі білогічної хімії” (The Journal of Biological Chemistry).

Вчені годували мишей їжею з недостатнім вмістом вітаміну А. Подібна дієта призводила до масштабного апоптозу бета-клітин підшлункової залози. У тварин знижувалися рівні вітаміну А і інсуліну в підшлунковій залозі, розвивалася гіперглікемія. Дефіцит цієї речовини в дієті дорослих тварин провокував ремоделювання ендокринної частини підшлункової залози, зменшення обсягу острівців Лангерганса, зменшення кількості бета-клітин і збільшення кількості альфа-клітин, також спостерігалася гіперглюкагонемія.

У бета-клітинах відзначалися зміни рівня білків, залучених у метаболізмі вітаміну А. В цілому фенотипічні зміни були схожі з порушеннями, які спостерігаються при розвиненому цукровому діабеті 2 типу.

Повернення до звичайної дієти підвищувало рівень вітаміну А в підшлунковій залозі, поліпшувало глікемічний контроль, нормалізувало структуру органу і співвідношення кількості бета-клітин і альфа-клітин. При цьому не спостерігалося проліферації або неогенезу бета-клітин. Автори розраховують, що їх результати призведуть до створення фармакологічних засобів, які змінюють рівень вітаміну А в клітинах підшлункової залози і полегшують перебіг цукрового діабету типу 2.