imf17_ua_-1024x191

25-27 квітня 2017 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться головна подія галузі охорони здоров’я —VIIІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині здоров’я нації». Цей захід є міжнародною професійною платформою для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців у сфері охорони здоров’я, яка поєднує потужну науково-практичну програму і найбільші в Україні спеціалізовані виставки останніх досягнень у галузі охорони здоров’я.

Науково-практична програма Форуму реалізується в рамках VІ Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я», що внесений до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій», затвердженого МОЗ та НАМН України. Спеціалісти мають можливість безкоштовно брати участь у численних науково-практичних заходах — симпозіумах, конференціях, круглих столах, семінарах, майстер-класах.

Форум та Конгрес проходять за підтримки Президента України та під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

Організатори — Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Компанія LMT.

Офіційна підтримка Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації. Серед співорганізаторів заходів Форуму та Конгресу — державні установи МОЗ та НАМН України, кафедри НМАПО імені П. Л. Шупика, вищі медичні навчальні заклади України, медичні асоціації України.

Цього року в рамках Конгресу буде проведено понад 60 актуальних науково-практичних заходів для спеціалістів галузі охорони здоров’я, спрямованих на підвищення їхньої кваліфікації, поглиблення теоретичних знань та вдосконалення практичних навиків, ознайомлення з новими методами і методиками лікування, обмін досвідом. Свої доповіді представлять понад 700 провідних українських та зарубіжних експертів у сфері медичної науки та практики. Загалом міждисциплінарний формат Конгресу охопить понад 100 лікарських спеціальностей. Лише у рамках Конгресу проходитимуть унікальні фахові школи, під час яких буде проведено практичні майстер-класи з можливістю тестування сучасного медичного обладнання та отримання кваліфікованої консультації.

Серед тематичних напрямів Міжнародного медичного конгресу: організація і управління охороною здоров’я; дні приватної медицини, дні лабораторної медицини; радіологія (ультразвукова діагностика, променева діагностика, КТ, МРТ, променева терапія, тощо); функціональна діагностика; телемедицина та медичні інформаційні системи; військова медицина; медицина невідкладних станів; хірургія, нейрохірургія, кардіохірургія, ендоскопія, комбустіологія; медична реабілітація і фізична терапія; травматологія та ортопедія; онкологія; терапія, кардіологія, неврологія, гастроентерологія, ендокринологія, гематологія та трансфузіологія; сімейна медицина; гінекологія, репродуктологія, акушерство, перинатологія, неонатологія, педіатрія; офтальмологія; отоларингологія; урологія і нефрологія; дерматовенерологія; HEALTHBEAUTY: пластична хірургія, косметологія, дієтологія; організація і управління фармацією;сестринська справа.

Головна