Проект “Клуб ендокринологічних новацій” завершив весняний цикл засідань!

Мета КЕН ‒ поширення останніх новин у галузі діабетології серед спеціалістів, які займаються лікуванням пацієнтів із цукровим діабетом.

19 квітня відбулося засідання у м. Дніпро, 20 квітня – у Харкові, 25 квітня засідання було проведено у м. Одеса, а 26 квітня – у м. Львів.

Для того, щоб послухати доповіді провідних українських спеціалістів у галузі діабетології, засідання відвідали учасники з різних областей – Дніпропетровської, Харківської, Сумської, Одеської, Херсонської, Львівської, Миколаївської, Закарпатської та Тернопільської.

Із доповідями виступили член-кореспондент НАМН України, проф. Б. Маньковський, доцент кафедри діабетології НМАПО імені П. Л. Шупика, к.м.н. І. Кондрацька, д. мед. н., проф. Н. Перцева (Дніпро) та к. мед. н. К. Маляр (Дніпро), д. мед. н., проф. О. Кіхтяк (Львів) та к. мед. н. О. Потапчук (Одеса).

Окрім доповідей та клінічних випадків, з особливим зацікавленням лікарі у всіх містах дискутували про систему забезпечення хворих інсуліном з лекторами.

Засідання у містах Одеса та Львів були заключними весняного циклу КЕН. За розкладом наступних засідань, що попередньо відбудуться восени, слідкуйте на сайті: http://cen.com.ua/ .

Модератором КЕН є завідувач кафедри діабетології Інституту сімейної медицини НПАМО імені П. Л. Шупика, член-кореспондент НАМН України, проф. Б. Маньковський.

Проект реалізується за підтримки Української діабетологічної асоціації та Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Дякуємо усім учасникам, які відвідали засідання! Нагадуємо, що на отриманих при реєстрації на засідання картках учасника є дані для доступу до спеціального розділу сайту КЕН із матеріалами засідання (cen.com.ua).

Слідкуйте за інформацією про наступні засідання та реєструйтеся на сайті cen.com.ua, а також долучайтесь до сторінки Української діабетологічної асоціації у Facebook.