Проект “Клуб ендокринологічних новацій” завершив осінній цикл засідань!

У 2015 році серед великих заходів Української діабетологічної асоціації, таких як Навчальний курс EASD, науково-практична конференція “Актуальні питання сучасної діабетології”, Grand Round, з’явився унікальний міжнародний проект “Клуб ендокринологічних новацій”. Це одноденні науково-практичні конференції, що проходять двічі на рік у різних містах України та об’єднують спеціалістів з усіх куточків нашої країни. Слухачі Клубу – це лікарі, які завжди прагнуть знати більше, бути першими та найкращими у своїй сфері, їх об’єднує бажання вдосконалення української ендокринології та впровадження європейських норм та стандартів у лікуванні.

Варто зазначити, що слухачі Клубу отримують інформацію не лише від діабетологів. Цукровий діабет підвищує ризик розвитку різних ускладнень, і лікар-діабетолог має знати, на що звернути увагу та коли направити пацієнта до нефролога, психіатра, офтальмолога. Саме тому з доповідями в рамках науково-практичних конференцій “Клуб ендокринологічних новацій” виступають й інші спеціалісти – невропатологи, нефрологи, психіатри.

Особливість проекту Клубу ендокринологічних новацій у тому, що кожне засідання є майданчиком для спілкування на професійні теми. Лектори не просто відкриті до дискусій, а ще й щоразу закликають слухачів долучатися до обговорення. Приємно зазначити, що учасники все активніше ставлять питання, дискутують та діляться досвідом із власної клінічної практики.

Зустрічі Клубу відбулись 19 жовтня (Київ), 24 жовтня (Харків), 25 жовтня (Дніпро), 16 листопада (Одеса), 17 листопада (Вінниця) та 22 листопада (Львів). У кожному засіданні взяло участь понад 80 лікарів із різних регіонів України – Харківської, Сумської, Дніпропетровської та Одеської, Миколаївської, Херсонської, Полтавської та Запорізької, Вінницької і Житомирської, Львівської, Черкаської, Чернігівської та Київської, Закарпатської та Івано-Франківської областей.

Із доповідями виступили завідувач кафедри діабетології НМАПО ім. П. Л. Шупика, д. мед. н., проф. Борис Микитович Маньковський, доцент кафедри к. мед. н. Ірина Миколаївна Кондрацька та доцент кафедри к. мед. н. Надія Миколаївна Жердьова. Також із лекціями та майстер-класами виступили: д. мед. н., проф. Н. Перцева (Дніпро), д. мед. н., проф. О. Кіхтяк (Львів), д. мед. н. А. Урбанович (Львів), д. мед. н., проф. Власенко Марина Володимирівна (Вінниця), д. мед. н., проф. О. Товажнянська (Харків), д. мед. н., проф. Н. Кравчун (Харків) та к. мед. н. О. Потапчук (Одеса).

Модератором КЕН є завідувач кафедри діабетології Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика, член-кореспондент НАМН України, проф. Б. Маньковський.

Дякуємо усім слухачам та лекторам, які взяли участь у науково-практичних конференціях “Клуб ендокринологічних новацій”! Цей проект існує завдяки вашому інтересу та прагненню вдосконалюватись! Нагадуємо, що члени Клубу мають доступ до спеціального розділу на сайті cen.com.ua, де викладаються відео з конференцій.

Долучайтесь до Клубу ендокринологічних новацій – і будьте завжди в курсі останніх новин в діабетології!

Чекаємо вас на конференціях 2018 року! Будуть нові засідання, нові лекції та лектори.

За всіма новинами слідкуйте на сайті cen.com.ua та uda-doms.org.