Співробітники кафедри діабетології взяли участь в організації та проведенні і міжнародної конференції в Словенії. Цього року конференція зібрала провідних вчених з багатьох країн Європи в якості доповідачів та слухачів, в тому числі й українських ендокринологів з багатьох міст нашої країни. Важливо відзначити, що в якості одного з трьох організаторів конференції (разом з колегами з Словенії) був запрошений завідувач кафедри діабетології діабетології НМАПО імені П.Л. Шупика член-кореспондент Національної академії медичних наук – Борис Микитович Маньковський. З лекціями на конференції виступали такі відомі Європейські діабетологи, як професори Паола Фіоретто, Пітер Кемплер, Дімітріос Пуранос, Марина Шестакова та інші. Професор Маньковський виступив з двома великими доповідями, що стосуються сучасних можливостей профілактики ускладнень цукрового діабету і ролі головного мозку в регуляції апетиту. На проведеному в рамках конференції симпозіумі разом з професором Маньковським також виступили доцент кафедри діабетології – Надія Миколаївна Жердьова і завідувач кафедри ендокринології Вінницького національного медичного університету професор – Марина Володимирівна Власенко.

Конференція “Masters in Diabetes” отримала Європейську акредитацію в системі безперервної медичної освіти та учасники отримали 13 кредитних годин.

Активна участь завідувача і співробітників кафедри діабетології в організації та проведенні міжнародної конференції свідчить про їх активну інтеграцію в Європейське науковий та медичний простір.