Шановні колеги, дорогі друзі!

Дозвольте запросити Вас на конференцію Української діабетологічної асоціації, яка пройде 11-13 квітня в Одесі!
У програмі конференції – найактуальніші питання лікування хворих, які страждають на цукровий діабет. Ми не будемо обмежуватися лише представленням результатів досліджень, опублікованих останнім часом, а хочемо обговорити практичні питання лікування наших пацієнтів. У Вас буде можливість обговорити велику кількість питань не лише під час пленарних засідань, але й на практичних майстер-класах, де будуть розглядатися важливі прикладні аспекти лікування наших пацієнтів. Безперечно, також ми плануємо обговорювати й актуальні питання реформи забезпечення інсуліном, цукрознижувальними таблетованими засобами хворих на цукровий діабет, відзначити як успіхи, так і складності у впровадженні цих реформ.

Ми дуже раді, що взяти участь у конференції люб’язно погодилися провідні вчені-діабетологи Угорщини, США, Англії, Польщі та Австрії.

Варто відзначити, що успіх конференції залежить не тільки, і напевно, не стільки від організаторів, доповідачів, а, перш за все від учасників. Тому дозволю собі закликати Вас, шановні колеги, до активної участі в засіданнях, дискусіях, обговоренні питань, що розглядаються. Сподіваюся, що кожен з нас візьме максимум корисної інформації, що обов’язково стане корисною у роботі.

З програмою конференції ви можете ознайомитись за посиланням http://diabetes-ukraine.org/
Щоб зареєструватись перейдіть за цим посиланням http://diabetes-ukraine.org/registration.html

До зустрічі в сонячній Одесі!