Гранд Раунд

17 квітня 2018 у Києві в Національному заповіднику "Софія Київська" відбувся другий Гранд Раунд - подія, що об'єднує найкращих європейських і українських спікерів, кращих представників фармацевтичних компаній і кращу медичну аудиторію.

З лекціями про нові цукрознижуючі препарати, а також з питаннями реімбурсації виступили член-кореспондент Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, зав. кафедри діабетології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика,  Голова правління Українського діабетологічної асоціації Борис Микитович Маньковський та кандидат медичних наук, доцент, завуч кафедри діабетології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика Ірина Миколаївна Кондрацька.

Запрошеними гостями стали професор, директор Центру Діабету при Медичному Центрі Університету Колорадо, член Американської асоціації лікарів, Американського товариства клінічних досліджень, Американської діабетичної асоціації, Американської суспільства ендокринологів Борис Дразнін, який ділився досвідом ведення пацієнта з цукровим діабетом. А також сертифікований Бізнес-Тренер Міжнародного Ериксоновського Университету (Канада), сертифікований Бізнес-Тренер IBSTPI (Великобританія) Сергій Черниш з темою про комуникацію лікаря та пацієнта.

Після закінчення конференції всі бажаючі відвідали приватну екскурсію до музею-заповіднику "Софія Київська".

Вельми вдячні за корисні і завжди актуальні теми нашим лекторам та спеціалістам за цікаві запитання.

 

Відео із "Гранд Раунд"